Spotkanie informacyjne BioLAB

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że otworzyliśmy nabór do Programu BioLAB 2023-24!

Program BioLAB umożliwia odbycie rocznego stażu badawczego w laboratorium znajdującym się w jednej z czterech instytucji w USA studentom i studentkom studiów magisterskich oraz doktoranckich nauk biologiczno-chemicznych i medycznych:

* University of Virginia, Charlottesville

* University of Chicago, Chicago

* University of Texas Southwestern Medical Center, Dallas

* Oklahoma Medical Research Foundation, Oklahoma City

Podczas stażu studenci i studentki prowadzą samodzielne badania w nowoczesnych laboratoriach, których wyniki często są publikowane w recenzowanych czasopismach naukowych. Oprócz tego biorą aktywny udział w życiu amerykańskiej uczelni, uczestniczą w seminariach, wykładach gościnnych oraz poznają amerykańską kulturę. W niektórych przypadkach mają również możliwość wykorzystania wyników badań do pracy magisterskiej/doktorskiej w uczelni macierzystej.

Spotkanie dotyczące programu odbędzie się 18 listopada o godzinie 15:00 na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Gronostajowa 7, sala D107.