Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki biologiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego zawiadamia, że w dniu 25.05.2023 r. o godzinie 10.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr Miriam González González, pt.: „Host cell response to polymicrobial biofilms: implications in aspiration pneumonia”.

Promotor:
prof. dr hab. Maria Rąpała-Kozik (Zakład Biochemii Porównawczej i Bioanalityki, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie)

Recenzenci:

prof. dr hab. Małgorzata Cytryńska (Katedra Immunologii, Wydział Biologii i Biotechnologii, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)

prof. dr hab. Teresa Olczak (Pracownia Biologii Medycznej, Wydział Biotechnologii, Uniwersytet Wrocławski)

dr hab. Monika Staniszewska, prof. PW (Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii, CEZAMAT, Politechnika Warszawska)

Obrona odbędzie się w trybie hybrydowym tj. przy wykorzystaniu usługi internetowej MS Teams (zgłoszenie chęci udziału do 19.05.2023 r. na mail: justyna.karkowska@uj.edu.pl) lub bezpośredniej obecności na sali 0.14 Instytutu Zoologii i Badań Biomedycznych UJ przy ul. Gronostajowej 9 w Krakowie.

Egzemplarz rozprawy doktorskiej wraz z recenzjami znajduje się do wglądu na stronie internetowej https://rozprawy-doktorskie.bip.uj.edu.pl/nauki-biologiczne

/-/ prof. dr hab. Maria Rąpała-Kozik
Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki biologiczne UJ