Administracja | |
---|---|
Kaźmierska Iwona Małgorzata Skiba Dominika Rudek Szymańska Beata Turchan Dagmara Paulina Bukry-Franczyk |
+48 12 664 50 09 +48 12 664 50 06 +48 12 664 50 08 +48 12 664 50 07 +48 12 664 50 05 +48 12 664 51 18 |
Zakład Anatomii Porównawczej | |
---|---|
Bury Stanisław Hofman Sebastian Pabijan Maciej Pecio Anna Piprek Rafał Pis Marta Podkowa Dagmara Podmokła Edyta Szymura Jacek Witaliński Wojciech |
+48 12 664 50 57 +48 12 664 50 54 +48 12 664 50 56 +48 12 664 50 59 +48 12 664 50 59 +48 12 664 50 58 +48 12 664 50 58 +48 12 664 50 54 +48 12 664 50 60 +48 12 664 50 47 |
Zakład Antropologii | |
---|---|
Cienkosz-Stepańczak Beata Mnich Barbara Mrożek Kamil Wronka Iwona Ziomkiewicz-Wichary Anna |
+48 12 664 64 58 +48 12 664 64 58 +48 12 664 64 58 +48 12 664 50 36 +48 12 664 50 70 |
Zakład Biochemii Glikokoniugatów | |
---|---|
Hoja-Łukowicz Dorota Janik Marcelina Pocheć Ewa Przybyło Małgorzata Magdalena Surman |
+48 12 664 64 66 +48 12 664 64 67 +48 12 664 64 67 +48 12 664 64 62 +48 12 664 64 69 |
Zakład Biologii i Obrazowania Komórki | |
---|---|
Chwastek Elżbieta Damulewicz Milena Górska-Andrzejak Jolanta Karasiński Janusz Osyczka Anna Maria Paulina Siast-Kuterba Pyza Elżbieta Romek Marek Tylko Grzegorz Woźnicka Olga |
+48 12 664 53 46 +48 12 664 53 40 +48 12 664 53 40 +48 12 664 53 39 +48 12 664 53 42 +48 12 664 53 46 +48 12 664 53 37 +48 12 664 53 41 +48 12 664 53 36 +48 12 664 53 52 |
Zakład Biologii Rozwoju i Morfologii Bezkręgowców | |
---|---|
Biliński Szczepan Jabłońska Anna Jaglarz Mariusz Michalik Anna Sekuła Małgorzata Szklarzewicz Teresa Tworzydło Wacław Żelazowska Monika |
+48 12 664 50 93 +48 12 664 50 91 +48 12 664 50 92 +48 12 664 50 89 +48 12 664 50 89 +48 12 664 50 94 +48 12 664 50 90 +48 12 664 50 91 |
Zakład Endokrynologii | |
---|---|
Duda Małgorzata Grzesiak Małgorzata Hejmej Anna Kamińska Alicja Knapczyk-Stwora Katarzyna Słomczyńska Maria Snakowska Beata |
+48 12 664 50 32 +48 12 664 50 25 +48 12 664 50 34 +48 12 664 50 33 +48 12 664 50 30 +48 12 664 50 31 +48 12 664 50 33 |
Zakład Entomologii | |
---|---|
Dudziak Magdalena Kajzer-Bonk Joanna Krzyśko Janusz Knutelski Stanisław Lachowska-Cierlik Dorota López-López Alejandro Michalczyk Łukasz Przybycień Maja Pyrcz Tomasz |
+48 12 664 64 55 +48 12 664 64 53 +48 12 664 64 52 +48 12 664 64 50 +48 12 664 64 52 +48 12 664 64 48 +48 12 664 64 54 +48 12 664 64 55 +48 12 664 42 52 |
Zakład Fizjologii i Toksykologii Rozrodu | |
---|---|
Ptak Anna Rak Agnieszka |
+48 12 664 50 01 +48 12 664 50 03 |
Zakład Genetyki i Ewolucjonizmu | |
---|---|
Blicharski Kamil Błaszkiewicz Teresa Grzmil Paweł Kotarska Katarzyna Lenartowicz Małgorzata Pastuła Agnieszka Polański Zbigniew |
+48 12 664 50 86 +48 12 664 50 86 +48 12 664 50 64 +48 12 664 50 79 +48 12 664 50 84 +48 12 664 50 79 +48 12 664 50 85 |
Zakład Hematologii Eksperymentalnej | |
---|---|
Bodek Iwona Kołaczkowska Elżbieta Opydo Małgorzata Tabarowski Zbigniew |
+48 12 664 53 82 +48 12 664 50 65 +48 12 664 52 29 +48 12 664 52 33 |
Zakład Immunologii Ewolucyjnej | |
---|---|
Chadzińska Magdalena Homa Joanna Knutelska Emilia Pijanowski Łukasz Rakus Krzysztof |
+48 12 664 50 68 +48 12 664 50 69 +48 12 664 50 66 +48 12 664 64 81 +48 12 664 50 21 |
Pracownia Malakologii | |
---|---|
Falniowski Andrzej |
+48 12 664 50 40 |
Pracownia Neuropatologii Doświadczalnej | |
---|---|
Bontor Klaudia Kaczyńska Małgorzata Setkowicz-Janeczko Zuzanna Sołtys Zbigniew |
+48 12 664 50 13 +48 12 664 50 13 +48 12 664 50 12 +48 12 664 50 13 |
Zakład Neurofizjologii i Chronobiologii | |
---|---|
Błasiak Anna Błasiak Tomasz Chrobok Łukasz Hess Grzegorz Lewandowski Marian Nowik Patrycjusz Orłowska-Feuer Patrycja Palus-Chramiec Katarzyna Świątkiewicz Gracjan |
+48 12 664 53 72 +48 12 664 53 57 +48 12 664 50 44 +48 12 664 52 39 +48 12 664 53 73 +48 12 664 53 57 +48 12 664 50 44 +48 12 664 50 44 +48 12 664 50 44 |